735 - 547 - 413

Mobilna wulkanizacja ze Szczecina - dzielnica Północ

Prowadzenie samochodu to nie tylko trzymanie kierownicy i naciskanie na pedał sprzęgła, gazu i hamulca. Aby być dobrym kierowcą warto samodzielnie przeprowadzać regularną kontrolę poziomu płynów eksploatacyjnych, ciśnienia powietrza w oponach oraz umieć określić, kiedy pojawiają się symptomy usterki. Istnieje jednak wiele nieprzewidzianych zdarzeń, których nie da się uniknąć. Jedną z nich jest złapanie gumy w najmniej sprzyjających okolicznościach. Spieszysz się? Musisz wyglądać nienagannie na ważnym spotkaniu? Nie masz koła zapasowego lub Twój stan zdrowia uniemożliwia samodzielną wymianę koła? Z myślą o takich sytuacjach powstała mobilna wulkanizacja Szczecin Północ. 

WYMIANA OPON NA DRODZE 24H
MOBILNY SERWIS OPON TIR
WYWAŻANIE KÓŁ NA DRODZE 24H
MOBILNA WULKANIZACJA

Usterka opony? Mobilny serwis opon Szczecin Północ jest do Twojej dyspozycji

Zarówno uszkodzenie mechaniczne, spowodowane najechaniem na ostry przedmiot, jak i wszelkie inne przyczyny, powodujące gwałtowną, szybką utratę powietrza w oponie stanowią przeszkodę w kontynuacji podróży. Jeśli nie możesz samodzielnie usunąć tej usterki, wezwij profesjonalistów. Zmiana koła Szczecin Północ? Praca przeprowadzona zostanie szybko i dokładnie, z dbałością o usunięcie przyczyny awarii. 

mobilny serwis opon Szczecin

NAPRAWA KÓŁ NA DRODZE 24H

SERWIS WULKANIZACJI

Nieprzewidziane usterki opon mogą spowodować znaczne opóźnienia w podróży oraz problemy w pracy. Unikaj kłopotów. Nie próbuj samodzielnie wymieniać opony, jeżeli bardzo się spieszysz i nie masz doświadczenia. Pośpiech nie jest najlepszym doradcą. Lepszym wyborem będzie skorzystanie z pomocy fachowców, oferujących dojazd na miejsce usterki, wymianę koła na miejscu oraz jeżeli zechcesz, naprawę uszkodzonej opony. Najwyższy poziom usług wiąże się z życzliwym, profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia oraz indywidualnym traktowaniem klientów. Każdy z nich oraz każda awaria jest priorytetem. Mobilny serwis opon, działający na terenie Szczecina (dzielnica Północ) to gwarancja najwyższego poziomu obsługi klienta. Przekonaj się osobiście, jeśli spotka Cię problem z oponą w trasie. 

+48 735 547 413